طراحی سایت و مشاوره سئو

مهدی درخشان

برنامه نویس و توسعه دهنده وب
متخصص ارشد سئو
 • محل سکونت:

  البرز
 • شهر:

  کرج
 • سن:

  27

زبان انگلیسی

خواندن

نوشتن

مکالمه

مهارت های تخصصی

html

CSS

سئو

وردپرس

Bootstrap

PHP

جاوا اسکریپت

لاراول

المنتور، کامپوزر، XD، Photoshop و...

تولید محتوا (متنی، گرافیکی و...)

 • فتوشاپ
 • ایلاستریتور
 • پرایمر
 • مایکروسافت آفیس ICDL

آموزش سئو سایت فروشگاهی

دسامبر 25, 2022

تعریف سئو سایت فروشگاهی

سئوی فروشگاهی یا SEO فروشگاه اینترنتی به معنای بهبود ظاهر وب سایت یا صفحه وب سایت در نتایج موتورهای جستجوی رایگان (بدون پول) مانند گوگل می باشد. وقتی وب سایت خود را بر استاس اتاندارد های سئوی گوگل بهینه سازی کنید، رتبه کلمات کلیدی سایت شما در گوگل بهبود پیدا می کند. در آموزش سئو سایت فروشگاهی باید ابتدا بدانید سئو چیست؟ مقاله آموزش مقدماتی سئو را در این زمینه مطالعه کنید!

انجام سئو و کلیه خدمات SEO سایت های فروشگاهی
99.9% تضمینی توسط متخصصان: 09033012748

سئو سایت فروشگاهی چیست؟

بهینه سازی یا سئو سایت فروشگاهی برای موتورهای جستجو (یعنی SEO) فرآیندی است برای بهبود وب سایت آنطوری که موتور های جستجو مثل گوگل دوست دارند و آن را به عنوان یک نتیجه بالاتر برای جستجوی یک کلمه کلیدی خاص نمایش می دهند.

انجام سئو محصولات در SEO سایت فروشگاه اینترنتی

چرا باید به سئو سایت فروشگاهی اهمیت دهید؟

سئو وب سایت های فروشگاهی شما را قادر می سازد به راحتی و به سرعت به ترافیک و بازدید کنندگان زیادی دست پیدا کنیم. بنابراین افراد بیشتری را از طریق SEO می توانیم جذب کنیم و بازدید ها را به مشتری تبدیل کنیم.

اگر می خواهید از سئو سایت فروشگاهی بهره مند شوید، باید تجربه کاربری (UI/UX) را در فروشگاه آنلاین خود بهبود ببخشید و رضایت کاربران را با راعایت یک چک لیست سئو جلب کنید.

قرار گرفتن در اولین نتایج جستجوی Google با ترفند های سئو سایت فروشگاهی یعنی اعتبار و اطمینان بیشتر!

سئو سایت فروشگاهی به شما برتری بیشتری نسبت به رقبا می دهد؛ که این امر منجر به تبدیل بازدید کانندگان سایت به مشتری و جذب مشتریان بیشتر و سود بیشتر می شود.

مزایای سئو سایت های فروشگاهی (seo فروشگاه آنلاین)

انجام یک فرآیند بهینه سازی موتور جستجو و رعایت مهم ترین نکات سئو در فروشگاه اینترنتی شما مزایای زیادی را به همراه خواهد داشت که مهمترین آنها ظاهر عالی فروشگاه اینترنتی شما + کسب نتایج اول جستجو ها + افزایش تعداد بازدیدکنندگان + تبدیل بازدید ها به خرید اینترنتی و سپس فروش و سود است. از جمله مزایای سئو سایت فروشگاهی عبارتند از:

سئو به بهبود تجربه بازدیدکنندگان کمک می کند

هر شخص به دنبال محصول یا چیز خاصی در اینترنت است و شما می توانید آن چیز یا محصول را به او پیشنهاد دهید، این امر تجربه کاربر را به عنوان یک بازدیدکننده بهبود می بخشد و همچنین شما از خرید او سود میکنید و اعتبار بیشتری دریافت می کنید.

فروش سراسری از چندین شهر و کشور

شما می‌توانید به مخاطبان آنلاین گسترده‌ای در مکان‌های مختلف در سراسر ایران و جهان دسترسی پیدا کنید. این یعنی گسترش فروش و کسب و کار شما + فروش بیشتر و چند برابر + محبوبیت بیشتر و…

نرخ تبدیل بازدید کننده به مشتری بیشتر می شود!

با آموزش سئو سایت فروشگاهی می توانید در بالاترین نتایج سرچ کاربران در گوگل قرار بگیرید. قرار گرفتن در بالای نتایج جستجوی گوگل به این معنی است که تعداد بازدیدکنندگان شما بسیار بیشتر شده؛ بنابراین نرخ تبدیل بازدید ها به فروش بیشتر می شود.

افزایش میزان فروش

با سئو کردن یک وب سایت فروشگاهی هر یک از محصولات شما به صورت محصولات مشابه در دید کاربران قرار می گیرد. کاربران با وب سایت شما ارتباط بهتری برقرار می کنند. به کمک آموزش سئو سایت های فروشگاهی ، مشتریان هدف شما می توانند شما را با جستجو پیدا کنند و سپس با خرید اینترنتی و سفارش محصولات در فروشگاه آنلاین شما، میزان فروش شما را چند برابر کنند.

هزینه سئو سایت فروشگاهی کمتر و مطمئن تر از دیگر تبلیغات است!

تنها کاری که باید انجام دهید این است که آموزش سئو سایت فروشگاهی را توسط یک تیم یا افراد متخصص یاد بگیرید و آن را بر روی وبسایت فروشگاهی خود پیاده سازی کنید. سپس خوهید دید که چگونه با صرف کمترین هزینه بهترین و ماندگار ترین نتیجه را در عرض مدت کوتاهی به دست آوردید.

انجام سئو فروشگاهی و آموزش سئو سایت فروشگاهی

بــــــرای آموزش سئو سایت فروشگاهی
در کنــــــار افراد متخصص و با تـــجربـــه
با شماره 09033012748 تماس بگیرید.

تجزیه و تحلیل و آنالیز دائمی بازدیدکنندگان شما

سئو به عملکرد خوب سایت شما با تجربه کاربری عالی بستگی دارد ، تجزیه و تحلیل و آنالیز سئو وبسایت فروشگاهی به شما کمک می کند تا بدانید سایت شما برای کاربران و بازدید کنندگان چقدر خوب عمل می کند و کدام صفحات بیشترین ترافیک را دریافت می کنند.

گزارش ماهانه بازدیدکنندگان شما

با دریافت آنالیز و گزارش رفتار کاربران می توانید درک بهتری برای بهبود وضعیت SEO سایت فروشگاهی خود پیدا کنید. رفتار کاربران را آنالیز می کنید + محصولات پر فروش را پیدا می کنید + نیاز کاربران را میسنجید + موجودی انبار را مدیریت می کنید و…

برندسازی و توسعه برند

هر ظاهری در اولین نتایج جستجو به معنای آگاهی و دیده شدن بیشتر برند شما توسط مردم و اعتماد و اعتبار بیشتر به در راستای برندسازی فروشگاه آنلاین است.

جذب ترافیک و مخاطبان بیشتر

بهینه سازی فروشگاه آنلاین و سئو سایت فروشگاهی به شما این امکان را می دهد که به مشتری بالقوه واجد شرایط و سپس به مخاطبان مناسب دسترسی پیدا کنید، زیرا آنها در واقع به دنبال چیزی هستند که شما باید ارائه دهید.

کاهش هزینه تبلیغات در شبکه های اجتماعی

هر چه بیشتر در سئو سایت فروشگاهی بهتر عمل کنید و موفق تر باشید، هزینه ها به خصوص هزینه تبلیغات و دستمزد به کارشناسان شبکه های اجتماعی را کاهش خواهید داد. فرآیند و اجرای ترفند های SEO در سایت های فروشگاهی تنها به دست متخصصان با تجربه در این حوزه امکان پذیر است. پس برای موفقیت تضمینی در این زمینه از ما مشاوره سئو دریافت کنید تا با کمک ما به هدف اصلی یعنی فروش بیشتر برسید.

سئو محصول چیست؟ سئو محصولات در ووکامرس و…

برای انجام سئو سایت های فروشگاهی، شما نه تنها باید حداکثر اطلاعات را در مورد محصول خود به مشتریان ارائه دهید، بلکه باید ویژگی ها و مشخصات دیگری را نیز در اختیار آنها قرار دهید تا توجه آنها را به فروشگاه اینترنتی خود جلب کنید و آنها را مجبور کنید زمان بیشتری را در وب سایت شما صرف کنند؛ زیرا افزایش ماندگاری کاربر در سایت موجب بهبود سئو سایت شما خواهد بود.

مهم ترین موارد در سئو محصولات و seo صفحه محصول عبارتند از:

نام محصول

نام محصول باید واضح، قابل فهم، رسا و ساده باشد.

توضیحات محصول

خود را به توصیف سازنده محصول محدود نکنید، بلکه لمس و عبارات متمایز خود را اضافه کنید، و همچنین باید توضیحات را با کلمات کلیدی و متا تگ های سئو وارد کنید.

بررسی محصول

بررسی ها به شما کمک می کند نرخ تبدیل خود را افزایش دهید و بینش هایی را در مورد تجربه مشتریانتان از استفاده از محصولات به شما می دهد.

نام برند محصولات

ارتباط مشتریان با برندها بسیار مفید است، چه کالاهایی را از یک برند معروف بفروشید یا نه ، ایده خوبی است که با توضیحات محصول پیوند دهید و صفحه جداگانه ای با اطلاعات مربوط به برند ایجاد کنید.

کد محصول

وارد کردن کد محصول در کادر جستجو برای برخی یک میانبر سریع است، در حالی که برای مشتری دیدن کد در صفحه به این معنی است که مورد صحیح را بررسی می کند.

سئو سایت های فروشگاهی آموزش سئو سایت فروشگاهی

چگونه یک توضیحات محصول منطبق با سئو بنویسید؟

برای افراد واقعی بنویسید ، فکر نکنید که باید برای ربات ها و خزنده های موتورهای جستجو بنویسید.

هنگام تولید محتوای سئو شده بدانید مخاطبان شما به دنبال چه هستند. مردم هنگام جستجوی محصولات شما از چه کلمات یا پرس و جوهایی استفاده می کنند؟

از داستان سرایی استفاده کنید داستان ها راه بسیار خوبی برای جذب خوانندگان شما هستند.
برای هر توضیح محصول یک نسخه منحصر به فرد بنویسید کپی کردن همان توضیحات با محصولات مختلف و یا استفاده از متن سازنده مناسب نیست.

متن سایت فروشگاهی را مناسب نگه دارید، به اندازه کافی طولانی که موارد ضروری را پوشش دهد، و به اندازه کافی کوتاه برای جذاب نگه داشتن آن.
از کلمات کلیدی استفاده کنید، اما زیاده روی نکنید، این مناسب نیست.
ویژگی ها و مزایا را در قسمت اول صفحه برجسته کنید، هیچ کس به شما یا محصول شما اهمیت نمی دهد، اما راه حل یا تسکین درد از طریق محصول شما.

از تصاویر جذاب، با بارگذاری سریع و ممتاز استفاده کنید، بنابراین اندازه تصاویر محصول خود را بهینه کنید.
نسخه محتوای تولید شده خود را به پاراگراف های کوتاه تقسیم کنید ، خوانایی بهتر نوشته باعث بهبود سئو سایت فروشگاهی و سئو محصول شما می شود؛ زیرا هم کاربران می پسندن و هم خزنده های گوگل.

8 نکته مهم در SEO سایت های فروشگاهی

چگونه می توانم سئو سایت فروشگاهی خود را انجام دهم؟

 1. کلمات کلیدی موثر را پیدا کنید. (تحقیق کلمات کلیدی محصولات – برند – فروشگاه و…)
 2. توضیحات محصول را کامل – دقیق – جداب و متفکرانه بنویسید.
 3. مراقب محتوای تکراری باشید. (کنونیکال)
 4. از کلمات کلیدی بزینسی در انکر تکست – لینکسازی – محتوا استفاده کنید.
 5. ساختار URL خود را برای خزیدن برای موتورهای جستجو بهینه تر کنید.
 6. از متن جایگزین یا ALT دارای مترادف و کلمات کلیدی برای تصاویر خود استفاده کنید.
 7. از تبلیغات و Google Ads برای آزمایش اهداف خود استفاده کنید.
 8. از ساخت لینک های شکسته خودداری کنید و لینک های شکسته را پیدا و رفع کنید.
 9. روش های سئو سایت فروشگاهی خود را به طور دائم آپدیت و ارتقاء بدهید.
 10. از ما مشاوره SEO دریافت کنید و از فروش بیشتر لدت ببرید.

برای دریافت خدمات کنسئو با 09033012748 تماس بگیرید.

ارسال شده در تکنولوژیبرچسپ ها:
یک دیدگاه بنویسید