طراحی سایت و مشاوره سئو

مهدی درخشان

برنامه نویس و توسعه دهنده وب
متخصص ارشد سئو
 • محل سکونت:

  البرز
 • شهر:

  کرج
 • سن:

  27

زبان انگلیسی

خواندن

نوشتن

مکالمه

مهارت های تخصصی

html

CSS

سئو

وردپرس

Bootstrap

PHP

جاوا اسکریپت

لاراول

المنتور، کامپوزر، XD، Photoshop و...

تولید محتوا (متنی، گرافیکی و...)

 • فتوشاپ
 • ایلاستریتور
 • پرایمر
 • مایکروسافت آفیس ICDL

رنک گرفتن در گوگل | چگونه در گوگل رنک بگیریم؟

چگونه در گوگل رنک بگیریم؟ شما هم می توانید یک کسب و کار بزرگ آنلاین از طریق سئو کردن وب سایت خود داشته باشید. رتبه بندی قوی SERP و گرفتن رنک در گوگل برای وب سایت شما بسیار مفید است. این چیزی است که مدیران وب‌سایت ها، که با تجربه هستند از آن آگاه هستند و برای آن تلاش می‌کنند. هنگامی که از استراتژی های سئو کردن وب سایت استفاده می کنید، می توانید به افزایش اعتبار دامنه و همچنین در گرفتن رنک در گوگل به وب سایت خود کمک کنید.

بیشتر بخوانید: نحوه ایندکس شدن صفحات سایت در گوگل

صرف مقداری زمان برای یادگیری مفاهیم مقدماتی سئو باعث می شود در این مسیر به نتایج بهتری برسید. عوامل متعددی در رتبه بندی سایت و گرفتن رنک در گوگل دخیل هستند. این عوامل از طریق الگوریتم‌هایی گوگل صورت می گیرد و رتبه‌بندی صحیح سایت شما را تعیین می‌کنند. شما باید از استراتژی های SEO به خوبی استفاده کنید تا کسب و کار آنلاین شما ترافیک ورودی بالایی از مشتریان بالقوه دریافت کند.

رنک گرفتن در گوگل

عوامل مهم و تاثیر گذار برای گرفتن رنک در گوگل

اگر بیزینس شما پتانسیل کامل سئو کردن وب سایت را داشته باشد، مشتریان از طریق کلمات کلیدی مورد نظرتان به سایت شما سرازیر خواهند شد. نکاتی در سئو وجود دارد که می تواند برای گرفتن رنک در گوگل تأثیر بگذارد. ایجاد و رعایت یک چک لیست سئو برای سایت خود مهم ترین کاریست که باید انجام دهید؛ به عنوان مثال استفاده صحیح و فراوانی کلمات کلیدی در عناوین و زیرعنوان ها می تواند بر رتبه بندی مقاله و صفحات سایت شما در Google تأثیر بگذارد.

فعالیت هایی که در سایت خود دارید مانند تولید محتوای سئو شده و خوب، لینک دهی داخلی، رسیدگی به نیاز های کاربران در نظرات سایت و… همه و همه جزو سئو داخلی محسوب می شوند و به رنک گرفتن در گوگل کمک می کند. رسیدن پست ها و مقالات شما به بالاترین نتایج جستجو نیاز به تخصص، صبر و پشتکار دارد و اگر بدون تخصص، تجربه و مشاوره با افراد متخصص عمل کنید نه تنها نتیجه بخش نیست بلکه تلاش بیهوده می باشد.

بهترین روش های رنک گرفتن در گوگل

 • یکی از راه‌های بهبود رتبه‌بندی و گرفتن رنک در گوگل، داشتن یک طراحی وب‌سایت درجه یک است که از لحاظ سئو، سرعت و UI/UX جایگاه خوبی داشته باشد.
 • برای رنک گرفتن در گوگل و گرفتن بهترین نتیجه باید از عناوین، سرفصل ها، محتوای غنی از کلمات کلیدی و… در مقالات و صفحات سایت خود استفاده کنید.
 • یکی دیگر از مهم ترین موارد که باید برای گرفتن رنک در گوگل رعایت کنید دریافت انواع لینک فالو و لینک نوفالو از دیگر سایت ها می باشد که این مورد اگر به درستی و با تخصص صورت نگیرد نتیجه خوبی ندارد و حتی بعد از مدتی باعث پنالتی شدن سایت شما می شود.
 • آنالیز وضعیت سئو سایت و چیدن یک برنامه و نقشه خوب برای گرفتن رنک در گوگل بسیار مهم است.
 • دریافت مشاوره سئو از افراد متخصص یکی از مهم ترین موارد می باشد و به شما در این مسیر کمک بسزایی می کند.

گرفتن رنک در گوگل از طریق گوگل ادز یا Google Ads

موتورهای جستجو فضاهای تبلیغاتی و حمایت شده ای را ارائه می دهند؛ تبلیغات در گوگل، (گوگل ادز Google Ads) نام دارد. به عنوان مثال می توانند عبارت مورد نظر خود را به کاربرانی که در حال سرچ هستند نمایش دهید، اما برخی از کلمات کلیدی بسیار گران هستند. بسیاری از مشاغل کوچک توانایی انجام این کار را ندارند و گوگل ادز در ایران زیاد بصرفه نیست و همچنین نتایج همیشه آنطور که انتظار می رود نیست. اما به هرحال تبلیغات یکی دیگر از راه های رنک گرفتن در گوگل می باشد که با پول صورت می گیرد.

بک لینک چیست و چه کمکی به شما می کند؟

کلمات کلیدی و عبارات تنها یکی از راه هایی هستند که می توانید سایت خود را بهینه کنید. راه های مختلفی مانند استفاده از بک لینک‌ها وجود دارد که می تواند به گرفتن رنک در گوگل به شما کمک کند. به پیوند دادن سایت ها به  سایت شما و همچنین لینک دادن سایت شما به سایت‌های دیگر، یا پیوند دادن صفحات داخلی سایت به یکدیگر «بک لینک» گفته می شود.

بک لینک در سئو

برای گرفتن رنک در گوگل می توانید از وب سایت های دیگر بخواهید که در ازای بک لینک دادن به آنها به شما بک لینک دهند. بک لینک سازی یکی از مهم ترین نکات کلیدی سئو می باشد و  یکی از ضروری ترین مراحل برای بک لینک خوب این است که در مورد مخاطب هدف تصمیم بگیرید و آنها را متقاعد کنید که از سایت شما بازدید کنند. این افراد باید به محصولات شما علاقه مند باشند و به دنبال مطالب یا محصولات سایت شما باشند (برخلاف بازدیدکنندگانی که به طور تصادفی وب سایت شما را پیدا کردند).

منظور از رپورتاژ آگهی چیست و چه کاربردی دارد؟

به منظور هدف قرار دادن بازارهای خاص، باید به جستجوهایی که افراد را به وب سایت شما می آورند و به عنوان کلمات کلیدی در محتوای خود استفاده می کنند، جستجو کنید. تبلیغات در وب سایت هایی با محتوای مرتبط یکی دیگر از مراحل خوب است که به رنک گرفتن در گوگل منجر می شود. همه مشاغل باید یک صفحه وب داشته باشند. اگر شرکت شما متکی به فروش از طریق اینترنت است، داشتن یک وب سایت قابل اعتماد ضروری است. این مقاله چند روش مفید برای هدایت ترافیک به وب سایت شما ارائه کرده است.

فارسی سازی قالب انگلیسی وردپرس
بالا اوردن سایت در گوگل صفحه اول گوگل
بررسی سئو سایت آنالیز کامل سایت - آنالیز سئو