طراحی سایت و مشاوره سئو

مهدی درخشان

برنامه نویس و توسعه دهنده وب
متخصص ارشد سئو
 • محل سکونت:

  البرز
 • شهر:

  کرج
 • سن:

  27

زبان انگلیسی

خواندن

نوشتن

مکالمه

مهارت های تخصصی

html

CSS

سئو

وردپرس

Bootstrap

PHP

جاوا اسکریپت

لاراول

المنتور، کامپوزر، XD، Photoshop و...

تولید محتوا (متنی، گرافیکی و...)

 • فتوشاپ
 • ایلاستریتور
 • پرایمر
 • مایکروسافت آفیس ICDL

انتخاب و استفاده از کلمات کلیدی در مقاله

آوریل 4, 2023

استفاده از کلمات کلیدی در یک مقاله، بخش مهمی از بهینه سازی محتوا و تولید محتوای سئو شده است. اما برای استفاده صحیح از کلمات کلیدی، باید به چند نکته توجه کرد.

نحوه انتخاب کلمات کلیدی در مقاله

در ادامه توضیح خواهیم داد که چگونه کلمات کلیدی مقاله را پیدا کنیم!؟

1- انتخاب کلمات کلیدی مناسب:

برای انتخاب کلمات کلیدی در مقاله مناسب یا به قول معروف همان تحقیق کلمات کلیدی، باید بازار هدف خود را به خوبی شناسایی کنید و به دنبال کلماتی بگردید که در جستجوهای کاربران هدف باشند. همچنین، کلمات کلیدی باید با محتوای مقاله شما همخوانی کامل داشته باشند.

2- قرار دادن کلمات کلیدی در عنوان و متن:

کلمات کلیدی را در عنوان و متن مقاله (پاراگراف های محتوا) خود قرار دهید. اما توجه کنید که این کلمات باید به طور طبیعی و به جایگاه مناسب در متن قرار گیرند و از استفاده اضافی از آنها خودداری شود. درواقع باید سعی کنید برای کاربران بنویسید نه ربات ها و خزنده های گوگل.

3- استفاده از کلمات کلیدی مرتبط و مترادف ها:

برای بهینه سازی و سئو محتوای خود و نوشتن متن برای سایت ، از کلمات کلیدی مرتبط نیز استفاده کنید. این کلمات می‌توانند به شما در جذب ترافیک هدف کمک کنند.

4- استفاده از کلمات کلیدی در URL و تصاویر:

قرار دادن کلمات کلیدی در URL و تصاویر نیز به بهبود جایگاه سایت شما در موتورهای جستجو کمک می‌کند.5- هماهنگی با ساختار سایت: برای بهینه سازی محتوای خود، باید با ساختار سایت خود هماهنگ باشید. این به معنی قرار دادن لینک‌های داخلی و خارجی مناسب و استفاده از هدینگ‌ها و برچسب‌های مناسب است.

6- تعداد کلمات کلیدی در مقاله :

تعداد کلمات کلیدی استفاده شده در مقاله باید در حد معقول باشد. استفاده اضافی از آنها ممکن است به جایگاه سایت شما آسیب بزند.

7- تنوع در استفاده:

برای بهینه سازی محتوای خود، از تنوع در استفاده از کلمات کلیدی استفاده کنید. این به معنی استفاده از جملات مختلف و تغییر کلمات کلیدی است. با رعایت این نکات، می‌توانید بهینه سازی محتوای خود را انجام داده و جایگاه سایت خود را در موتورهای جستجو بهبود بخشید.

ارسال شده در تولید محتوا, سئوبرچسپ ها:
یک دیدگاه بنویسید