طراحی سایت و مشاوره سئو

مهدی درخشان

برنامه نویس و توسعه دهنده وب
متخصص ارشد سئو
 • محل سکونت:

  البرز
 • شهر:

  کرج
 • سن:

  27

زبان انگلیسی

خواندن

نوشتن

مکالمه

مهارت های تخصصی

html

CSS

سئو

وردپرس

Bootstrap

PHP

جاوا اسکریپت

لاراول

المنتور، کامپوزر، XD، Photoshop و...

تولید محتوا (متنی، گرافیکی و...)

 • فتوشاپ
 • ایلاستریتور
 • پرایمر
 • مایکروسافت آفیس ICDL

پروژه سئو دورکاری

مارس 14, 2023

پروژه سئو چیست؟ آیا سئو دورکاری برای رتبه گرفتن سایت در گوگل امکان پذیر است؟ مشاوره سئو توسط Seo کار چگونه صورت می گیرد؟ آیا تمامی موارد سئو از جمله سئو تکنیکال (سئو فنی)، سئو آن پیج (خارجی)، سئو داخلی (off page seo) و تمامی موارد مربوطه به پروژه سئو به صورت دورکاری قابل انجام است؟

اگر به دنبال استخدام کارشناس سئو دورکار و یا متخصصان دیگر خدمات دیجیتال مارکتینگ از جمله: خدمات سئو، طراحی سایت با وردپرس، طراحی امور گرافیکی، برنامه نویس php، برنامه نویس جاوا اسکریپت، کارشناس دبجبتال مارکتینگ و… هستید؛ با شماره 09033012748 تماس بگیرید تا با افراد متخصص و خبره در این زمینه ها، وب سایت خود را توسعه دهید.

سئو دورکاری

سئو دورکاری چیست؟ چگونه پروژه سئو بگیریم و به صورت دورکاری انجام دهیم؟ بهترین تیم یا شرکت سئو دورکاری در کرج و تهران کجاست؟ برای دریافت پاسخ های دقیق این سوالات این مقاله را تا انتها مطالعه نمائید:

حتما بخوانید: طراحی سایت ارزان و حرفه ای

پروژه سئو حضوری چیست؟

بسیاری از مدیران کسب و کار ها که به دنبال توسعه برند خود از طریق دیجیتال مارکتینگ هستند نیاز به طراحی سایت وردپرس و همچنین سئو وب سایت خود دارند. عده ای از این مدیران در محل شرکت یا دفتر بخشی برای امور طراحی، it ، تبلیغات و سئو اختصاص می دهند و با استخدام کارشناسان مربوطه شروع به توسعه برند خود از طریق سوشال مدیا و سئو وب سایت می کنند. و کارشناسان سئو حضوری با دریافت حقوق و مزایا و بیمه مورد نظرشان در  این شرکت ها به صورت دائمی استخدام می شوند.

در پروژه های حضوری هیچگاه نمیتوانید با حقوق کم سئو کار های متخصص را استخدام نمائید؛ زیرا سئو کار های متخصص کسب درآمد خوبی از طریق وب سایت ها و پروژه های خودشان دارند. در عوض می توانید هزینه کمتری پرداخت کنید و مبتدیان در این زمینه را به صورت تمام وقت استخدام کنید و از طریق آموزش سئو مقدماتی و مشاوره سئو توسط یک متخصص سئو به صورت مقطعی، کارمندان کم تجربه خود را آپدیت کنید و آموزش دهید.

پروژه سئو دورکاری چیست؟

عده ای از مدیران کسب و کار ها امکان راه اندازی شرکت یا فضا و تشکیلات مورد نیاز برای استخدام افراد متخصص سئو و طراحی سایت نیستند. آن ها برای برندسازی شرکت و محصولاتشان ترجیح میدهند کارشناسان مربوطه را از دور به استخدام در بیاورند. در این حالت سئو دورکاری بهترین روش برای ارتقا کسب و کار و برند به صورت دیجیتال مارکتینگ می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر، سفارش پروژه سئو دورکاری ، معرفی افراد متخصص seo ، تمامی خدمات دیجیتال مارکتینگ و دریافت مشاوره سئو حرفه ای با شماره 09033012748 تماس بگیرید.

سئو دورکاری به معنی آن است که شما خدمات سئو را به یک شرکت یا فرد خارج از سازمان خودتان محول می کنید. در سئو دورکاری، شما با پرداخت هزینه، به فرد یا شرکتی دسترسی می‌دهید تا برای شما استراتژی سئو برنامه‌ریزی و پیاده‌سازی کنند. با استفاده از سئو دورکاری، می توانید نگهداری و آموزش کارکنان را از طریق منتورینگ سئو بهبود و ارتقاء بدهید سپس با برگشت سرمایه از طریق سئو هزینه ها را باز گردانید.

بهترین شرکت سئو

کنسئو یکی از بهترین شرکت های خدمات سئو سایت و سوشال مدیا می باشد؛ این شرکت با همکاری تیم متشکل از متخصصان و کارشناسان حرفه ای سئو، بهترین طراحان سایت، کارشناس امور گرافیکی، متخصص UI/UX و کارشناسان تولید محتوای سئو شده، برنامه نویس PHP ، برنامه نویس جاوا اسکریپت و… انواع خدمات دیجیتال مارکتینگ و سئو دورکاری را به صورت ریموت ارائه می دهند.

سئو یا بهینه‌سازی موتورهای جستجو در جهت کسب رتبه بهتر در گوگل انجام می‌شود که می‌تواند شما را در جایگاه بالاتری نسبت به رقبا هنگامی که کاربر در گوگل کلمه ای را جستجو می کند، قرار دهد. یکی از خدمات تیم برندسازی کنسئو سئو کردن سایت شما در جهت بیشتر دیده شدن و کسب رنک بالاتر در صفحات گوگل، جذب مشتری جدید و افزایش درآمد کسب و کار است.

کارشناس شبکه های اجتماعی یا متخصص سوشال مدیا کیست؟

ارسال شده در تکنولوژیبرچسپ ها:
یک دیدگاه بنویسید