طراحی سایت و مشاوره سئو

مهدی درخشان

برنامه نویس و توسعه دهنده وب
متخصص ارشد سئو
 • محل سکونت:

  البرز
 • شهر:

  کرج
 • سن:

  27

زبان انگلیسی

خواندن

نوشتن

مکالمه

مهارت های تخصصی

html

CSS

سئو

وردپرس

Bootstrap

PHP

جاوا اسکریپت

لاراول

المنتور، کامپوزر، XD، Photoshop و...

تولید محتوا (متنی، گرافیکی و...)

 • فتوشاپ
 • ایلاستریتور
 • پرایمر
 • مایکروسافت آفیس ICDL

بک لینک رایگان (بک لینک سازی + لیست)

دسامبر 15, 2022

نحوه دریافت بک لینک رایگان و با کیفیت چگونه است؟ سلام مجدد به شما کاربران عزیز! من یک هفته دیگر اینجا هستم تا به شما به عنوان یک مشاور سئو به شما یاد بدهم که چگونه بک لینک های رایگان و با کیفیت برای وب سایت خود دریافت کنید و به شما آموزش بک لینک سازی را ارائه کنم.

امروزه لینک سازی (یا دریافت لینک به وب سایت شما) یکی از فاکتورهای مهم سئو در گوگل است.

بنابراین، برای قرار دادن صفحات وب سایت خود در SERP های گوگل، و گرفتن رنک در گوگل باید بک لینک یا لینک به صفحه وب خود دریافت کنید.

با این حال، دریافت بک لینک لینک با کیفیت آسان نخواهد بود. شما باید این کار را به طور طبیعی انجام دهید تا گوگل مشکوک نشود و شما را جریمه نکند.

نکته: بک لینک سازی و سئو وب سایت خود را به ما بسپارید 09033012748.

به همین دلیل، اگر می خواهید بدانید از کجا می توانید بهترین بک لینک های رایگان را برای وب سایت خود بدون جریمه شدن توسط گوگل و با رعایت بهترین تکنیک های سئو دریافت کنید، به خواندن این مقاله ادامه دهید.

بک لینک یا لینک سازی (خارجی و داخلی)

بک لینک چیست؟ لینک سازی که به اصطلاح به آن لینک ورودی (inbound link) میگویند، در واقع به لینکی گفته میشود که در سایت دیگری قرار دارد. بک لینک ها ارزش زیادی در دنیای سئو داشته و باعث افزایش اعتبار سایت میشود. بک لینک ها یکی از معیارهای رضایت مندی از یک سایت برای موتورهای جستجو هستند.

در بک لینک سازی باید حتما به سایت هایی با اعتبار دامنه بالا لینک داده شود. برخی از این لینک ها همچنین بک لینک های dofollow هستند که بیشترین ارزش پیج رنک را برای سئو کسب می کنند، در حالی که برخی دیگر لینک های نوفالوnofollow  هستند که همچنان می توانند نمایه بک لینک سایت شما را بهبود بخشند. اگر به دنبال افزایش رتبه وب سایت خود در موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ هستید، این لیست بک لینک رایگان با کیفیت بالا می تواند به شما در کمپین های لینک سازی بازاریابی دیجیتال و افزایش رتبه سئو سایتتان کمک کند.

بک لینک فالو (dofollow) و نوفالو (nofollow) چیست؟

شاخصdofollownofollow
هدفانتقال ارزش صفحهعدم انتقال ارزش صفحه
ارزش سئوییبالاپایین
کراول یا خزیدنهمیشه توسط ربات گوگل خزیده شدهممکن است خزیده شود یا نشود.
وضعیت ایندکسقابلیت ایندکس شدن دارد.قابلیت ایندکس شدن ندارد.
ویژگی تگ انکرتکستNone requiredrel=”nofollow”

تفاوت اصلی بین لینک‌های dofollow و nofollow این است که لینکهای dofollow به طور رسمی به یک وب‌سایت منتقل می‌شوند در حالی که لینک‌های nofollow سیگنال‌های PageRank را منتقل نمی‌کنند و با کلیک به روی انکرتکست وارد صفحه مقصد نمیشوند. لینک‌های Dofollow مستقیماً سئو را بهبود می‌بخشند در حالی که لینک‌های nofollow فقط ارزش سئو غیرمستقیم دارند.

آیا باید برای بک لینک هزینه کنم؟

قطعا! بک لینک ها بسیار ارزشمند هستند زیرا وزن بک لینک هایی که به یک وب سایت اشاره می کنند، یک عامل اصلی رتبه بندی موتورهای جستجو، به ویژه برای گوگل است یعنی هر چه یک سایت بتواند از طریق سایتهای دیگری به سایت خود لینک دهد (به روش مستقیم و غیرمستقیم) به خصوص سایتهایی با ارزش دامنه بالا قطعا میتواند موجب بهبود سئو و ارزش دامنه سایت خود شود. به زبان ساده، هرچه لینک های مرتبط و با کیفیت بیشتری به وب سایت خود لینک دهید میتوانید در صفحات نتایج موتور جستجو رتبه بالاتری کسب کنید.

گاهش اوقات سایت شما به عنوان یک منبع معتبر و مفید برای کاربران و سایت های دیگر واقع میشود که در این صورت به صورت ارگانیک به سایت شما لینک داده و از شما به عنوان یک منبع مفید یاد میشود که در نهایت باعث بهبود رتبه سئو سایت شما میشود اما گاهی اوقات نیاز است شما برای دریافت بک لینک هزینه کنید یعنی به سایت های معتبر و قوی پول پرداخت کنید تا به سایت شما لینک دهند مانند وب سایت های رپورتاژ آگهی.

خبر خوش این است که شما می‌توانید به صورت رایگان هم اقدام به بک لینک سازی کنید اما برای انجام این کارنیاز است که سایت های مناسب برای این کار را بشناسید و طوری لینک سازی کنید که گوگل احساس نکند که دارید او را دور میزنید و خودتان تبلیغ سایت خودتان را میکنید چون در این صورت سایت شما را اسپم میکند. برای بک لینک سازی رایگان انتخاب پلتفرم مناسب بسیار مهم است.

بک لینک رایگان چیست؟

بک لینک رایگان پیوندی است که از یک صفحه وب دیگر خارج از صفحه وب خود دریافت می کنید.

یعنی هر بار که یک صفحه وب لینکی به صفحه وب شما قرار می دهد، شما یک بک لینک یا یک لینک خارجی دریافت کرده اید.

در واقع، گرفتن بک لینک مانند دریافت رای مثبت برای وب سایت شما در مقابل گوگل خواهد بود، زیرا هر لینک محتوای شما را “مشروعیت می بخشد”.

بنابراین، هر چه تعداد لینک‌ها یا بک لینک‌های بیشتری به وب‌سایت شما اشاره کنند، موقعیت سئو بهتری به دست خواهید آورد.

بک لینک های با کیفیت رایگان

از این نظر، دریافت بک لینک های dofollow بهتر از بک لینک های nofollow خواهد بود.(برای درک بهتر مقاله متا تگ های سئو را مطالعه کنید) با این حال، همانطور که همیشه می گویم، یک پیوند یک پیوند است و در نهایت همه آنها برای بهتر یا بدتر جمع می شوند.

بک لینک سازی کلاه سفید

آیا بک لینک رایگان می توانند سئو را بهبود بخشند؟

همانطور که قبلاً دیده اید، دریافت لینک و بک لینک سازی های با کیفیت برای صفحه وب شما فقط موقعیت یابی وب سایت شما را بهبود می بخشد .

با این حال، برای اینکه این اتفاق بیفتد، باید این پیوندها را به طور طبیعی و همراه با تولید محتوا دریافت کنید.

به عبارت دیگر، اگر در کمتر از یک ماه صفحه وب شما 200 لینک خارجی یا بک لینک دریافت کند، گوگل به این رشد مشکوک می شود و شما را مورد بررسی قرار می دهد و در بدترین حالت باعث جریمه سئو می شود.

به خاطر داشته باشید که دریافت تعداد زیادی بک لینک در زمان بسیار کوتاه مترادف با تحقیقات گوگل خواهد بود زیرا موتور جستجو متوجه می شود که ممکن است به دلیل تغییر غیر طبیعی نتایج آن باشد که توسط گوگل اکیداً ممنوع است.

بنابراین، همانطور که همیشه می‌گویم، هنگام دریافت لینک، صبر و ثبات داشته باشید .

همیشه بهتر است آهسته پیش بروید و از یک الگوی شفاف لینک سازی پیروی نکنید.

انواع روش های بک لینک سازی

بک لینک سازی چیست و بک لینک رایگان چگونه بدست بیاوریم؟ آموزش لینک سازی
بک لینک سازی چیست و بک لینک رایگان چگونه بدست بیاوریم؟ آموزش لینک سازی

چه نوع لینک یا بک لینک وجود دارد؟

اگر تا به حال فکر می کردید که تمام لینک هایی که به وب سایت خود دریافت کرده اید یکسان است، متأسفم که به شما خواننده عزیز بگویم که اشتباه می کنید.

در حال حاضر چهار نوع لینک سازی در اینترنت وجود دارد:

لینک های dofollow آنها بهترین از همه هستند زیرا آنها قدرت را به وب سایت شما منتقل می کنند و به طور مستقیم موقعیت آن را بهبود می بخشند.

بک لینک سازی و دریافت لینک فالو یکی از موارد مهم در چک لیست سئو می باشد.

لینک های نوفالو این نوع بک لینک به گوگل کمک می کند تا به وب سایت شما ارجاع دهد. با این حال، اینها قدرت را منتقل نمی کنند، اما باید آنها را در نمایه پیوند خود داشته باشید تا آن را تا حد امکان طبیعی کنید.

لینک های حمایت شده این نوع بک لینک های رایگان همان هایی هستند که شما به عنوان تبلیغات خریداری کرده اید. در واقع، گوگل نشان داد که پیوندهای کمپین های تبلیغاتی باید به عنوان حمایت شده علامت گذاری شوند تا درست باشند.
لینک های UGC . این نوع پیوندها، پیوندهایی هستند که توسط خود کاربران از طریق نظرات در انجمن ها، وبلاگ ها و غیره ایجاد می شوند.

بهترین بک لینک هایی که می توانید دریافت کنید چه خواهد بود؟

شما باید درک کنید که همه لینک هایی که به وب سایت شما اشاره می کنند ارزش یکسانی ندارند. یعنی همه کیفیت یکسانی نخواهند داشت.

ما در یک مقاله جدا راجب روش های بک لینک سازی کلاه سفید صحبت کردیم!

به همین دلیل، باید بدانید به اصطلاح «لینک‌های با کیفیت» که به وب‌سایت شما اشاره می‌کنند، چیست.

در هر صورت، همانطور که قبلا اشاره کردم، هنگام انجام یک کمپین بک لینک سازی، بهتر است چند بک لینک با کیفیت از معتبر ترین سایت ها برای خرید بک لینک دریافت کنید تا اینکه تعداد زیادی لینک بی کیفیت دریافت کنید.

به همین دلیل، بهترین لینک هایی که می توانید برای وب سایت خود دریافت کنید، لینک هایی هستند که:

از صفحات وب با اعتبار بالا یا DA بالا آمده باشید .

متنی باشید. یعنی کاملاً با محتوای صفحه وب ادغام شده اند و اجباری نیستند. اگر صفحه وب شما در مورد ژامبون صحبت می کند، نمی توانید به یکی از کفش های کتانی پیوند دهید، منطقی نخواهد بود.

نرخ کلیک یا CTR بالایی داشته باشید . اگر لینکی ترافیک ارجاعی به وب سایت شما داشته باشد، با کیفیت خواهد بود.
آنها در صفحاتی یافت می شوند که پیوندهای خروجی کمی دارند ( OBL ).

بنابراین، به طور خلاصه، زمانی که لینک از یک صفحه وب با لینک های خروجی کم، اعتبار بالا می آید و لینک در متن کاملا طبیعی است به طوری که کاربران روی آن کلیک می کنند، می توان گفت که به یک بک لینک رایگان و با کیفیت دست یافته اید.

از کجا می توان بک لینک رایگان دریافت کرد؟

صفحات وب متعددی وجود دارد که می توانید بک لینک های رایگان دریافت کنید که به صفحه وب شما اشاره می کنند، نکته دیگر این است که این بک لینک ها با کیفیت هستند.

به خاطر داشته باشید که هر صفحه وب که اجازه می دهد لینک ها به راحتی درج شوند، تقریباً به طور قطع توسط ارسال کنندگان هرزنامه با همان هدف شما مورد حمله قرار می گیرند.

اگر چنین است، لینک هایی که از این نوع صفحات وب اسپم می آیند (بهتر به عنوان مزرعه لینک شناخته می شوند ) کیفیت بسیار پایینی خواهند داشت زیرا همه می توانند آنها را دریافت کنند.

در هر صورت، و همانطور که معمولاً می گویم، یک پیوند یک پیوند است و همه آنها به شکلی بهتر یا بدتر جمع می شوند .

به همه این دلایل، زیر مجموعه ای از صفحات وب را به شما نشان خواهم داد که می توانید به راحتی در ازای پر کردن یک فرم ثبت نام ساده، بک لینک رایگان برای صفحه وب خود دریافت کنید.

اگر نمی خواهید زمان خود را برای ایجاد بک لینک توسط خودتان تلف کنید، همیشه می توانید شرکت هایی را استخدام کنید که مسئول تولید این لینک ها برای شما هستند. من شخصاً شرکت یا وب سایت تریبون را توصیه می کنم.

لیست سایت های بک لینک رایگان (بک لینک سازی رایگان)

نحوه بک لینک سازی به صورت رایگان به شرح زیر است:

انجمن های بک لینک سازی (بک لینک فرومی ایرانی و خارجی)

انجمن ها یک شمشیر دو لبه خواهند بود، زیرا بسیاری از لینک سازی ها درون آنها اسپم می شوند .

به خاطر داشته باشید که در این نوع صفحات وب می توانید لینک هایی را در بخش های عمومی انجمن یا فروم ها در پرسش و پاسخ کاربران دریافت کنید.

لیست بلاگ های خارجی بک لینک رایگان

DomainAuthority (DA)Link Type
WordPress.com92DoFollow
Tumblr.com86DoFollow
Blogger.com99DoFollow
Jimdo.com75DoFollow
Livejournal.com93DoFollow
Wix.com94DoFollow
Weebly.com93DoFollow
Blogspot.com66DoFollow
Deviantart.com84DoFollow
Goodreads.com93DoFollow
Zoho.com86DoFollow
Sites.google.com97DoFollow
Medium.com96DoFollow
Pen.io90DoFollow
Angelfire.lycos.com92DoFollow
Xing.com92DoFollow
Instructables.com93DoFollow
Evernote.com92DoFollow
Slashdot.org91DoFollow
Hubpages.com91DoFollow
Webs.com90DoFollow
Soup.io89DoFollow
Wikidot.com82DoFollow
Typepad.com83DoFollow

لیست بهترین انجمن ها و فروم های خارجی و ایرانی برای بک لینک سازی:

فروم ها و انجمن های بک لینک رایگان ایرانی:

http://forum.monji12.com
http://linux-zone.org/forums/
http://noandishaan.com/forums
https://forum.persianscript.ir/
http://www.applyabroad.org/forum/index.php
http://forums.parsjoom.ir/
https://forum.soft98.ir/index.php
https://www.eca.ir/forums/
http://www.shahrsakhtafzar.com/forum/
http://www.madzone.se/forums/suggestions/1461/what-you-need-in-your-building-muscle-mass-workouts-8-tips-to-get-massive-gains-fast/page/80
https://barnamenevis.org/
http://www.forum.korepix.ir/

فروم های بک لینک رایگان خارجی:

myspace.com
bbpress.org/forums
answers.microsoft.com
siteground.com
addthis.com/forum
sba.gov/community
theverge.com/forums
answers.yahoo.com
forums.afterdawn.com
forums.hostgator.com
neowin.net/forum

نظرات یا بک لینک های کامنتی

هر وبلاگ یا روزنامه ای که به خود احترام می گذارد، فضایی برای اظهار نظر در مورد هر خبر یا پست دارد.

در واقع، در بسیاری از این پورتال ها از شما خواسته می شود که یک سری داده (از جمله وب سایت شما در صورت داشتن) برای اظهار نظر در مورد آنها. اینجاست که می توانید بک لینک رایگان خود را دریافت کنید.

مشاوره. از نام خود برای نظر دادن استفاده نکنید مگر اینکه به دنبال بهبود برند شخصی خود باشید. در عوض، از متن لنگر یا کلمه کلیدی که می خواهید URL را برای آن قرار دهید استفاده کنید

اگر مطمئن نیستید چگونه باید بک لینک سازی کنید می توانید برای دریافت مشاوره سئو با شماره 09033012748 تماس بگیرید تا ما اینکار را برای شما به بهترین شکل انجام دهیم.

وبلاگ نویسی و ساخت وبلاگ برای لینک سازی

وقتی در مورد ساخت وبلاگ و وبلاگ نویسی صحبت می‌کنیم، همیشه به این نوع وبلاگ‌ها اشاره می‌کنیم که می‌توانند به صورت رایگان در اینترنت در پلتفرم‌هایی مانند Blogspot، Jimdo, Blog.ir, blogfa و غیره ایجاد شوند.

در این وبلاگ های رایگان همیشه می توانید با تولید محتوا سئو شده پیوندی به وب سایت خود بگذارید.

به طور کلی این پیوندها به سختی برای گوگل حساب می شوند زیرا آنها وبلاگ هایی بدون مجوز خواهند بود، اما خوب، مثل همیشه، یک پیوند یک پیوند است.

اگر مطمئن نیستید چگونه باید بک لینک سازی کنید می توانید برای دریافت مشاوره سئو با شماره 09033012748 تماس بگیرید تا ما اینکار را برای شما به بهترین شکل انجام دهیم.

نحوه دریافت بک لینک با کیفیت و آموزش بک لینک سازی

اگر در نهایت تصمیم گرفتید برای وب سایت خود بک لینک های با کیفیت دریافت کنید، سپس چندین روش را به شما نشان خواهم داد که با آن می توانید بک لینک های با کیفیت برای وب سایت خود دریافت کنید و موقعیت آن را بهبود بخشید:

مقالات مهمان

سیستم پست مهمان یا مقالات مهمان بسیار ساده خواهد بود.

از یک طرف ، ویرایشگر مهمان یک پست برای وبلاگ دیگری می نویسد. این در عوض به شما این امکان را می دهد که تعداد محدودی بک لینک به وب سایت خود را در متن قرار دهید (به عنوان یک قاعده کلی، آنها معمولاً بیش از 2 بک لینک در هر مقاله نیستند).

به این ترتیب هر دو طرف سود خواهند برد.

از یک طرف، وبلاگ نویس یک متن بهینه شده سئوی با کیفیت برای وب سایت یا وبلاگ خود دریافت می کند و نویسنده مقاله مهمان چند پیوند به وب سایت خود دریافت می کند.

این نوع مبادلات بین وبلاگ نویسان معتبر و وبلاگ نویسان جدیدی که به دنبال به دست آوردن جایگاهی در این بخش هستند بسیار رایج خواهد بود.

ارسال متن پیام همکاری با دیگر وب سایت ها

یک پیام معمولی که می توانید برای یک وب مستر یا وبلاگ نویس ارسال کنید تا یک پست مهمان در وبلاگ خود منتشر کند این است:

سلام …!

من مدت زیادی است که وبلاگ شما را دنبال می کنم و خوشحال میشم اگه بتونم در بخشی از مقالات سایت شما به عنوان نویسنده مهمان باشم زیرا معتقدم اطلاعاتیرا می توانم به کاربران شما ارائه دهم که برای شما و کاربرای سایتتون جالب خواهد بود.
وب سایت من… هست و من در وبلاگم مقالاتی می نویسم که به…

امیدوارم به پیشنهاد همکاری من علاقه مند باشید زیرا فکر می کنم این پیشنهاد
برای هر دو طرف سودمند باشد.

منتظر جوابتون هستم🙂

بسیار از شما متشکرم.

پست ها و سایت های پرسش و پاسخ

سایت های پرسش و پاسخ نیز وجود دارد که در آن یک وبلاگ نویس یک سری سوال از تعدادی متخصص در یک موضوع یا بخشی می پرسد تا آنها بتوانند در یک مقاله نظر خود را در مورد آن موضوع بیان کنند.

در زمان های قدیم، این یک روش بسیار موثر نه تنها برای دریافت بک لینک های با کیفیت، بلکه برای شبکه سازی نیز بود.

متأسفانه این تکنیک به دلیل استفاده بیش از حد از آن در حال رکود است.

لیست ها

اگرچه این تکنیک در سال‌های اخیر از بین رفته است، باز هم به دلیل استفاده بیش از حد، لیست‌های نوع “Best X Blogs” بک لینک‌های رایگان زیادی به صفحات وب متعددی ایجاد کرده است.

به همین دلیل، اگر این تکنیک هنوز در سکتور شما مورد بهره برداری قرار نگرفته است، بدون شک راه خوبی برای دریافت بک لینک خواهد بود.

شبکه سازی

شبکه سازی سلاح بسیار قدرتمندی برای به دست آوردن مخاطبین، مشتریان و البته بک لینک سازی خواهد بود.

بنابراین، خود را در اتاق خود نبندید و در جستجوی اتحادها و هم افزایی های احتمالی که به شما در پیشرفت در بخش خود کمک می کند، ورود کنید.

هنگامی که یک شبکه قوی از مخاطبین بدست آورید، شانس بیشتری برای دریافت لینک های با کیفیت به وب سایت خود خواهید داشت.

ترفندهای بک لینک سازی

شما می توانید از طریق تولید محتوای منحصر به فرد به همه خوانندگانی که پیوندی به شما در وب سایت خود قرار می دهند استفاده کنید.

باور کنید، اگر این اطلاعات به خصوص مرتبط باشد، تعداد زیادی بک لینک به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.

تصاویر سایت و لینک دهی به عکس

تصاویر معمولا بزرگترین فایل های یک صفحه وب هستند. به همین دلیل، بسیاری از مدیران وب سعی می کنند از تصاویر میزبانی شده در سرورهای خارجی برای صرفه جویی در منابع استفاده کنند.

گفته می‌شود، بسیاری از این وب‌مسترها مستقیماً URL تصویر خارجی را برای قرار دادن در صفحه وب خود کپی می‌کنند و یک بک‌لینک ارزشمند dofollow برای صاحب تصویر ایجاد می‌کنند.

در هر صورت این لینک ها به هیچ وجه قابل ایجاد نیستند.

هنگامی که چند مقاله در وبلاگ ایجاد کردید (حتی لازم نیست که خوب باشند) می توانید چند پیوند متنی به پروژه اصلی خود ارسال کنید و در نتیجه موقعیت سئوی خود را بهبود بخشید.

توصیه من این است که قبل از ارسال لینک به وب سایت خود حداقل پنج مقاله بنویسید. به این ترتیب گوگل بک لینک را طبیعی می داند.

پلت فرم های صوتی

تعداد زیادی صفحه وب در اینترنت وجود دارد که می‌توانید آهنگ‌های صوتی اصلاح شده یا ایجاد شده توسط خودتان را با پیوند مربوطه به صفحه وب خود که نشان‌دهنده نویسندگی آنهاست، بارگذاری کنید.

این نوع صفحات وب برای دریافت بک لینک از نمایه شما در خود پلتفرم یا از توضیحات خود آهنگ صوتی عالی هستند.

پلتفرم های پادکست

در ادامه مثال قبلی، پلتفرم های زیادی وجود خواهد داشت که می توانید پادکست خود و همچنین رونوشت های آن را با یک بک لینک خوب به وب سایت خود آپلود کنید.

اگر برای پادکست سئو هم انجام می دهید و کانال شما ویروسی می شود، این بک لینک ها با کیفیت عالی خواهند بود.

بیانیه های مطبوعاتی

انتشارات مطبوعاتی روشی عالی برای بهبود دید کسب و کار شما و موقعیت ارگانیک آن خواهد بود زیرا این انتشارات مطبوعاتی ممکن است حاوی بک لینک هایی به وب سایت شما باشند.

اگر می خواهید در مورد این سیستم اطلاعات بیشتری کسب کنید، به این مقاله در مورد انتشارات مطبوعاتی و سئو که مدت ها پیش نوشتم نگاهی بیندازید.

اگر نمی خواهید وقت خود را برای ایجاد پیوند تلف کنید، همیشه می توانید پلتفرم هایی مانند LINKSTOP را انتخاب کنید که این کار را برای شما انجام می دهد.

بک لینک سازی در ویکی پدیا

همچنین می توانید بک لینک های با کیفیتی را در ویکی های مختلف موجود در اینترنت دریافت کنید.

من خودم پیوندهایی به خود ویکی پدیا در بخش مراجع دارم.

با این حال، برای اینکه این پیوندها به مرور زمان پذیرفته شوند و از منابع حذف نشوند، باید دارای کیفیت و زمینه باشند.

وب سایت های آگهی و تبلیغات

ب‌سایت‌های تبلیغات طبقه‌بندی‌شده وجود دارند که به شما امکان می‌دهند یک فیلد وب را پر کنید و از آنجا می‌توانید یک لینک خوب به وب‌سایت خود دریافت کنید.

بسیاری از این پیوندها را می توان در صفحات اینترنتی خرید/فروش اینترنتی یافت.

علاوه بر این، این نوع پورتال ها معمولاً اسپم نمی شوند.

تجمیع کننده های RSS

تجمیع کننده های RSS در وب سایت شما می توانند به شما در دریافت بک لینک های با کیفیت کمک کنند و همچنین می توانند به شما ترافیک ارجاع دهند .

بنابراین، فیدهای RSS را از وب سایت خود حذف نکنید زیرا مانعی در دریافت بک لینک رایگان برای وب سایت خود خواهید داشت.

مولدهای نقشه آنلاین

در برخی از پلتفرم های تولید کننده نقشه آنلاین، می توانید یک بک لینک خوب در یک نقطه جغرافیایی بگذارید.

این تکنیک بیشتر از راه دیگری برای دریافت بک لینک رایگان به وب سایت شما نخواهد بود.

نتیجه گیری در مورد بک لینک

همانطور که در سراسر این پست مشاهده کردید، بک لینک ها بخش مهمی هستند که باید در اولین موقعیت های گوگل در نظر گرفته شوند.

بنابراین، هنگام اجرای استراتژی برای دستیابی به بک لینک برای صفحه خود، از کوچکترین جزئیات نیز غافل نشوید (هر پیوند به دست آمده در اکسل را یادداشت کنید).

از سوی دیگر، قبلا دیده اید، اگرچه هر لینکی به وب سایت شما حساب می شود، اما همه بک لینک ها به یک اندازه معتبر نیستند.

حتما قبل از بک لینکسازی از وجود نداشتن خطاهای وردپرسی در سایت خود اطمینان حاصل نمائید.

به همین دلیل، همیشه به دنبال لینک هایی باشید که کمترین اسپم را دارند با کمترین لینک های خروجی.

در آخر یادآوری می کنیم که در هر استراتژی لینک بیلدینگ محترمانه باید با صبر و حوصله و طبیعی انجام شود تا توسط گوگل جریمه نشود.

و حالا نوبت شماست خواننده عزیز آیا همه این روش های به دست آوردن لینک را می دانستید؟ بک لینک های خود را از کجا می آورید؟

 

ارسال شده در تکنولوژی, تولید محتوا, سئوبرچسپ ها:
4s دیدگاه
 • نوین پندار

  عالی بود مرسی خیلی دنبال یه لیست بک لینک معتبر می گشتم ولی اکثرا بدون توضیح و نصفه و نیمه میذارن

  3:42 ب.ظ سپتامبر 13, 2022 پاسخ
  • خواهش میکنم خوشحالم به کارتون اومد

   11:54 ب.ظ سپتامبر 18, 2022 پاسخ
 • زیلینک

  بلاگ ها و وبلاگ های فارسی و ایرانی برای بک لینک سازی رایگان رو هم قرار بدید مثل: blog.ir – blogfa – virgool – medad – b88 و دیگر سایت ها! ممنون

  2:54 ب.ظ فوریه 25, 2023 پاسخ
  • بله حتما تو آپدیت بعدی قرار می دم البته تو اینستاگراممون یه اشاره های کردیم ولی چشم

   2:56 ب.ظ فوریه 25, 2023 پاسخ
یک دیدگاه بنویسید